Ma indul az eddigi legnagyobb szabású Harry Potter-kvíz, a Roxforti Házak Bajnoksága

Ma indul az eddigi legnagyobb szabású Harry Potter-kvíz, a Roxforti Házak Bajnoksága

Ahogy arról mi is hírt adtunk, hatalmas Harry Potter-kvízzel ünneplik idén a Harry Potter és a bölcsek köve-film bemutatásának huszadik évfordulóját. A Harry Potter: Roxforti Házak Bajnoksága (Harry Potter: Hogwarts Tournament Of Houses) című game show ma indul az HBO GO-n, a négyrészes sorozat házigazdája Helen Mirren lesz.

fk | 2021. november 29. |

Helen Mirren vezeti minden idők eddigi legnagyobb Harry Potter-kvízét, amelyet az első HP-film bemutatásának huszadik évfordulójára rendeznek. A Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses, azaz a Roxforti Házak Bajnoksága négy részből fog állni. Az első nálunk mától lesz elérhető az HBO GO-n.

Az eseményre több száz kérdéssel és meglepetésvendégekkel készültek. A verseny pedig arra is alkalmat ad majd, hogy a Harry Potter-rajongók összegyűljenek és együtt játsszanak. A végén pedig bizonyára kiderül, ki nyerte a roxforti házak versenyét és a Házkupát.

Az évfordulóra egyébként összejön a színészgárda is. Az HBO Max speciális műsorában látható lesz Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson mellett Gary Oldman, Emma Thompson, Tom Felton, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter és sokan mások.

Hírlevél feliratkozás

Olvass minket e-mailben is!

  • Könyves hetilap a postaládádban
  • Kézzel válogatott tartalmak
  • A legérdekesebb, legfontosabb könyves anyagok egy helyen
  • Nem spammelünk, heti 1-2 levelet küldünk.

Könyves Magazin Hírlevél

Kapcsolódó cikkek
...

20 éves a Harry Potter: összejön a színészgárda

Húsz éve mutatták be az első Harry Potter-filmet, ennek alkalmából a sorozat befejezése óta most először összejönnek a színészek. 

...

Az első két Harry Potter-film rendezője szeretné elkészíteni Az elátkozott gyermek filmváltozatát

Húsz évvel ezelőtt mutatták be a mozikban a Harry Potter és a bölcsek köve filmváltozatát, ennek apropóján pedig interjút készített az első két HP-film rendezőjével, Chris Columbusszal a Variety. 

...

Jön az eddigi legnagyobb szabású Harry Potter-kvíz, Helen Mirren fogja vezetni

Négyrészes Harry Potter-kvízre készülnek a varázslóvilágban. A Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses a roxforti házak csatája lesz. A játékkal a Bölcsek köve-film bemutatásának huszadik évfordulóját ünneplik – írta a Wizarding World.

Olvass!
...

Zálogba adnád a megbánt döntéseidet? Ebben a fantasy regényben megteheted!

Újraírnád a sorsodat, ha cserébe elveszítenél valamit a múltadból?

...

Egy rejtélyes Perzsa családtörténete, ami Harkivban ér véget – Olvass bele Bognár Péter új könyvébe!

Egy haldokló néni utolsó kívánságát ki merné visszautasítani? 

...

„Vajon mikor ment tönkre az életem?” – olvass bele Jaume Cabré katalán író regényébe!

Egy család hanyatlása Az eunuch árnyékában.

SZÓRAKOZÁS
...

Billie Eilish Az üvegbura adaptációjában kaphatja meg első főszerepét

Billie Eilish nem akármilyen filmben csillogtathatja meg színészi képességeit.

...

Rejtélyes gyilkosságok és fülledt szerelmek – 7 sorozat a Netflix, Prime és Apple TV kínálatából márciusra

Mutatjuk, hogy mit érdemes néznetek márciusban!

...

A pletykák szerint ő lesz Aragorn az új Gollam-filmben – és nem mindenki örül ennek

Van, aki szerint Viggo Mortensent senki nem helyettesítheti.

A hét könyve
Kritika
Ha nem éltem át a népirtást, van jogom szenvedni?
Rényi Ádám: Az a titok, hogy élni kell

Rényi Ádám: Az a titok, hogy élni kell

Rényi Ádám abszurd felnőttmeséivel lopta be magát az olvasók szívébe. Vele beszélgettünk.