Könyv készül az öreg Cyláról

Könyv készül az öreg Cyláról

Papp Gergely könyvet ír Kajdi Csaba Cyláról – mindezt instagram-sztoriban jelentették be. A könyv várhatóan ősszel kerül a boltokba.

ro | 2021. május 14. |

Papp Gergely szerkesztő, tévés műsorvezető, akinek Pimasz úr Párizs ellen pár éve már jelent meg könyve. Most megint egy új kötet írásában van, ami az influenszer-modellügynökség-vezető Kajdi Csaba Cyláról szól majd.

Ezt Kajdi instagram-sztorijában közölték, miközben a reptérről jelentkeztek be: Papp ugyanis a következő hetekben rengeteg időt tölt majd Kajdi Csabával, épp azért, hogy jobban megismerhesse - most épp Párizsba utaztak. Papp Gergely azt mondta, hogy a beköltözős, ottalvós műsorához hasonlóan - csak annál jóval alaposabban - most Csabát szeretné bemutatni, akit fantasztikusan különleges embernek nevezett.

Elmondták még, hogy videókat is forgatnak majd, de ezeket várhatóan csak ősszel teszik közzé.

Olvass minket e-mailben is!

  • Könyves hetilap a postaládádban
  • Kézzel válogatott tartalmak
  • A legérdekesebb, legfontosabb könyves anyagok egy helyen
  • Nem spammelünk, heti 1-2 levelet küldünk.

Könyves Magazin Hírlevél

Kapcsolódó cikkek
...

Ingyenes digitális könyvtárakat hoztak létre Rómában a közlekedési csomópontoknál

Ingyenesen használható digitális könyvtárakkal árasztották el Rómát. A közösségi közlekedés csomópontjain az utasok mostantól ekönyveket, hangoskönyveket és zenéket is letölthetnek.

...

Ilyen volt Julia Child, mielőtt a főzés világhírű nagykövetévé vált volna

Egy házasság portréja címmel jelent meg a New Yorkerben az az összeállítás, amely a híres szakács, író, televíziós személyiség, Julia Child fotóit mutatja be. A képeket a férj, Paul Child készítette, javarészt akkor, amikor Franciaországban éltek.

...

Május végén térnek vissza a Jóbarátok

Óriási felhajtás övezi a Jóbarátok Reunion bemutatását, és most már azt is tudjuk, mikor lesz a nagy újratalálkozás. Az HBO Max ráadásul közzétett egy kedvcsináló teasert is.

A hét könyve
Kritika
A Mormota-nap dán verziója filozófiai mélységű kultregény – itt egy irodalmi szenzáció az év végére
Miért döntött úgy Krasznahorkai, Esterházy és Nádas is, hogy külföldre viszi a hagyatékát?

Miért döntött úgy Krasznahorkai, Esterházy és Nádas is, hogy külföldre viszi a hagyatékát?

Budapest helyett Bécs vagy Berlin: összefoglaltuk, miért kerülnek külföldre a magyar szerzők hagyatékai. 

Egy férfi válás helyett sósavat önt felesége arcába – Olvass bele Jorge Barón Biza igaz történeten alapuló regényébe!

Egy férfi válás helyett sósavat önt felesége arcába – Olvass bele Jorge Barón Biza igaz történeten alapuló regényébe!

Jorge Barón Biza egy életen át ápolta édesanyját, végül pedig csak úgy tudott megszabadulni a tehertől, hogy regényben is megírta. 

Szerzőink

Szabolcsi Alexander
Szabolcsi Alexander

A rothadó Szovjetuniót már csak a mindent odaadó anyák tartják egyben

Szabolcsi Alexander
Szabolcsi Alexander

Miért döntött úgy Krasznahorkai, Esterházy és Nádas is, hogy külföldre viszi a hagyatékát?

Kiemeltek
...

Skandináv nyáréjszakák, testvérviszály és egy mázsás súlyú titok – Lars Elling: A tóvidék hercegei

A norvég Lars Elling könyvében minden megtalálható, ami egy vérbeli skandináv történethez kell.

...

Fehér Renátó: Szabad-e írni öngyilkosságról e vásárlóképes célközönségnek?

"Sziszüphoszt is online-nak kell elképzelnünk."

...

Amikor a barátság a legnagyobb erő – a Woodwalkers ifjúsági fantasyról

A lendületes ifjúsági fantasy 10 éves kortól ajánlott.