A papírhiány miatt csúszik Britney Spears életrajza

ro | 2022. augusztus 02. |

Elkészült Britney Spears memoárja (amely az előzetes ígéretek szerint nagyon őszinte lesz), a TMZ információi szerint viszont a papírhiány miatt egyelőre csúszik a kiadása. Kiadója, a Simon & Schuster eredetileg januári megjelenésben gondolkodott, ám a globális ellátási hiány miatt, amely a koronavírus-járvány kirobbanása óta sújtja a könyvkiadást, minden tolódik - nemcsak az énekesnő memoárja, hanem így járt több száz másik könyv is.

Februárban derült ki, hogy Spears életrajzot ír, állítólag 15 millió dolláros megállapodást kötött a Simon & Schusterrel. A kiadó egyelőre nem tüntette fel oldalán a könyvet, így nem tudni azt sem, hogy pontosan mikor jelenhet meg. Amúgy nem az énekesnő az egyetlen a családban, aki könyvben írta meg az életét, korábban húga, Jamie Lynn Spears is könyvben teregette ki a családi szennyest - akkor az énekesnő pert fontolgatott.

Hírlevél feliratkozás

Olvass minket e-mailben is!

  • Könyves hetilap a postaládádban
  • Kézzel válogatott tartalmak
  • A legérdekesebb, legfontosabb könyves anyagok egy helyen
  • Nem spammelünk, heti 1-2 levelet küldünk.

Könyves Magazin Hírlevél

Kapcsolódó cikkek
...

Sarah Polley egy megrázóan őszinte memoárban írta meg, milyen traumákat szenvedett el gyerekszínészként

Run Towards the Danger angolul a napokban jelenik meg, a színész, rendező kendőzetlenül ír benne a gyerekkori gyászról, az elhanyagoltságról és a szórakoztatóiparban elszenvedett traumákról. 

...

A Dracót játszó Tom Felton memoárt írt a Harry Potter-forgatások alatti évekről

Ősszel jelenik meg Tom Felton memoárja, amelyben a Harry Potter-filmekben eltöltött évekre emlékezik vissza a színész.

...

Bono életének legfontosabb helyszíneiről és szereplőiről írt memoárjában

A Surrender című könyv novemberben érkezik, és szó lesz benne az énekes gyerekkoráról, a U2 felemelkedéséről és a zenekar aktivista tevékenységéről is. 

SZÓRAKOZÁS
...

A Gyűrűk Ura Aragornja Budapesten tűnt fel, de sokan fel sem ismerték

Tanulság: érdemes nyitott szemmel járni.

...

A könyvek uralják az idei Oscar-jelöléseket – ezeknek az adaptációknak szurkolhatunk

Versenyben van az a film is, amiben Röhrig Géza is feltűnik. 

...

Kate Winslet is csatlakozhat a készülő Gyűrűk Ura-előzményfilmhez

Alakul a Gollam nyomában szereplőgárdája: a legújabb információk szerint az Oscas-díjas Kate Winslet is feltűnik majd a vásznon.

A hét könyve
Kritika
A halál közeledtével egyre erősebb az élni akarás? – Oravecz Imre új Alkonynaplójáról
Ryan Gosling lézerfegyverek nélkül, a barátság erejével menti meg a galaxist – kritika A Hail Mary-küldetésről

Ryan Gosling lézerfegyverek nélkül, a barátság erejével menti meg a galaxist – kritika A Hail Mary-küldetésről

A világ megmentése egy barátságon múlik Andy Weir regényének adaptációjában.

Hírek
...

Salman Rushdie nem szeretne a traumája szimbólumává válni

...

„Hála érte” – Tóth Krisztina Werner Herzoggal találkozott Brooklynban

...

Stephen King egyik kedvenc szerzőjének sorozata hamarosan magyarul is teljes lesz

...

Elhunyt Jürgen Habermas német filozófus és társadalomtudós

...

Olvasó gyerekek döntöttek Guinness-rekordot egy angol városban

...

Lackfi János és Tóth Erzsébet Kossuth-díjat kapott