A Bridgerton hősnője elküldte a fenébe a trollokat és levetkőzött

A Bridgerton hősnője elküldte a fenébe a trollokat és levetkőzött

A Bridgerton készítői bemutattak azoknak, akik online gúnyolták Nicola Coughlant és a testét.

sa | 2024. május 16. |

A Bridgerton sztárja, Nicola Coughlan nemrég a Los Angeles Timesnak beszélt arról, hogy a kezdeti idegessége ellenére felszabadítónak találta a szexjelenetek forgatását Luke Newtonnal a 3. évadban: „Végül ott feküdtünk egy takaró alatt ketten, nem voltunk felöltözve és csak lazultunk. Azt gondoltuk: 

Hát ezért csinálják ezt a nudisták”.

Mit jelent együtt dolgozni egy intimitás koordinátorral?

A színésznő azóta azt is elárulta, hogy semmi sem tántoríthatta el, hogy „nagyon meztelen” legyen az évad egyik jelenetében. Ezzel akart válaszolni a trolloknak, akik a súlya miatt gúnyolták.

A szexjelenetek forgatása során Coughlan együttműködött a sorozat intimitás koordinátorával, Lizzy Talbottal. Megbeszélték, mit akar és mit nem akar megmutatni, mi van a forgatókönyvben és mit akar hozzátenni ahhoz.

„Kifejezetten kértem, hogy bizonyos sorok és pillanatok kerüljenek bele. Van egy jelenet, ahol nagyon meztelen vagyok a kamera előtt, és ez az én ötletem, az én döntésem volt.

Ez volt a legnagyobb »baszd meg« a testemmel kapcsolatos kommentekre.

Elképesztően megerősítő volt. Gyönyörűnek éreztem magam abban a pillanatban, és arra gondoltam: amikor 80 éves leszek, vissza akarok erre nézni, és emlékezni arra, hogy milyen kibaszott dögös voltam!”.

Nem ez az első ütközet

Coughlan már korábban is felvette a kesztyűt, amikor az online trollok támadták a teste miatt. Egy 2022-es Instagram-posztban közvetlenül őket szólította meg: „Ha van véleményed a testemről, kérlek, ne oszd meg velem... Nagyon nehéz elviselni a naponta neked küldött, több ezer véleményt arról, hogyan nézel ki”.

Később az Irish Timesnak azt mondta: „Csak a munkám érdekel. A testek változnak, és senkire sem tartozik, ha fogyok vagy hízok, engem az érdekel, hogy jól játsszak és az alapján ítéljenek meg.”

A Bridgerton akár 2034-ig is folytatódhat
A Bridgerton akár 2034-ig is folytatódhat

A népszerű kosztümös Netflix-sorozat, a Bridgerton készítői az összes könyvet fel szeretnék dolgozni.

Tovább olvasok

A színésznő egyébként a szerződésében rögzítette, hogy készül egy olyan alternatív vágás az epizódokból, amiből kihagyják a pikáns szexjeleneteket, hogy megmutathassa az ír katolikus szüleinek. 

A Bridgerton 3. évada május 16-tól látható a Netflixen.

(Variety)

Olvass minket e-mailben is!

  • Könyves hetilap a postaládádban
  • Kézzel válogatott tartalmak
  • A legérdekesebb, legfontosabb könyves anyagok egy helyen
  • Nem spammelünk, heti 1-2 levelet küldünk.

Könyves Magazin Hírlevél

Kapcsolódó cikkek
...

A Bridgerton akár 2034-ig is folytatódhat

A népszerű kosztümös Netflix-sorozat, a Bridgerton készítői az összes könyvet fel szeretnék dolgozni.

...

A Bridgerton 3. évadában egy váratlan szerelmi szál borzolja a kedélyeket

Az egyik Bridgerton ifjú olyasvalakivel szövetkezik, akire korábban senki sem gondolt volna.

...

Szakácskönyv is készült a Bridgerton családhoz

A Julia Quinn könyveiből készült népszerű sorozathoz már egy nem hivatalos szakácskönyvet is kiadtak, hogy mi is elkészíthessük a debütáns bálok, a botrányba fulladó esküvők és a Bridgerton családi vacsorák legfinomabb fogásait.

Kiemeltek
...

Hol rontottuk el? 3 könyv, ha foglalkoztat a Föld jövője

A Zöld könyv podcast könyvajánlója.

...

5 kihagyhatatlan könyv Mario Vargas Llosa életművéből

Meghalt Mario Vargas Llosa, a latin-amerikai irodalom világhírű szerzője. Mutatunk 5 könyvet tőle.

...

„Az elég jó utolsó mondat volna, hogy a mindiget javítom örökkére” – Esterházy Péter ma lenne 75 éves

Esterházy Péter a kortárs magyar irodalom egyik legkiemelkedőbb alkotója, a magyar posztmodern meghatározó alkotója. És ma lenne 75 éves. Portré. 

A hét könyve
Kritika
Hány generációra hat egy trauma? - A Long Island-i kompromisszum
Selyem Zsuzsa: Romániát mindenki Drakulával azonosítja – hadd maxoljuk ki orrvérzésig

Selyem Zsuzsa: Romániát mindenki Drakulával azonosítja – hadd maxoljuk ki orrvérzésig

Megjelent Selyem Zsuzsa Kicsi kozmosz című regénye. Interjúnkban a humor felszabadító erejéről, áldozatiságról, valamint a nyelv és a fikció lehetőségeiről is kérdeztük. 

Ilyenek a mindennapok, ha valaki autizmussal él: olvass bele Andris Kalnozols naplóregényébe!

Ilyenek a mindennapok, ha valaki autizmussal él: olvass bele Andris Kalnozols naplóregényébe!

Autizmussal élni nem betegséget és nem is fogyatékosságot jelent, hanem egy egyedi agyműködésről van szó. Olvass bele!

Szerzőink

Tasi Annabella
Tasi Annabella

Selyem Zsuzsa: Romániát mindenki Drakulával azonosítja – hadd maxoljuk ki orrvérzésig

Borbély Zsuzsa
Borbély Zsuzsa

Özvegye valósította meg Dargay Attila álmát – a Csongor és Tünde rajzfilm alkotóival beszélgettünk