Gyönyörű új illusztrációkkal adják ki a Trónok harcát

.konyvesblog. | 2019. július 18. |

tronok_harca.png

Forrás: The Folio Society

Mivel a Trónok harca idén véget ért (legalábbis ami a sorozatot illeti), a rajongóknak nem sok választása maradt, mint visszatérni az eredeti könyvekhez és várni, hogy George R:R. Martin végre befejezze a soron következő részt. A Folio Society most egy új kiadvánnyal segít a nosztalgiázásban: gyönyörű illusztrációkkal ellátott kiadásban jelentették meg A tűz és jég dala eddigi köteteit. Az eredmény valóban nagyon igényes és szép lett: 

Az új kiadás elképesztő illusztrációit Jonathan Burton készítette, a színes rajzok mellett térképet és családfát is csatoltak a könyvekhez. (Korábban a sorozat 20 éves évfordulójára készült illusztrált kiadás, de az egy másik grafikus munkája volt) Az új kötetben ilyen rajzokat találni: 

tronok_harca1.jpg

További képeket kattintsatok a Flavorwire oldalára!

Olvass minket e-mailben is!

  • Könyves hetilap a postaládádban
  • Kézzel válogatott tartalmak
  • A legérdekesebb, legfontosabb könyves anyagok egy helyen
  • Nem spammelünk, heti 1-2 levelet küldünk.

Könyves Magazin Hírlevél

KÖNYVHÉT
...

Identitáskeresés Manhattan és a Lipótváros között – Garaczi László és Nagy Ildikó Noémi közös regényt írtak!

A szerzőpárossal könyvheti podcastünkben, a Flairben beszélgettünk.

...

Húsbányászat az űrben és kapitalizmuskritika: Markovics Botond mesél új sci-fi regényéről!

Jó hírünk van: a Flair még mindig nem ért véget!

...

Lehet-e örökölni a honvágyat? – Purosz Leonidasz mesél görög hátteréről / Flair #18

A Könyvhét utolsó, esős napján Purosz Leonidasz mesél legújabb, Honvágy című kötetéről. Hallgassátok a Flairt!

...

Babonák, titkok, kétfejű bárányok és Partium – Bemutatkozik Horváth Adél első regénye / Flair #17

Milyen furcsa lények és hiedelmek élnek egy kis faluban? A Vigadó tér 18-as standnál Bakó Sári vendége Horváth Adél.

...

Visszaszerzett nyelv: Csepelyi Adrienn a népi-urbánus lét békéjéről / Flair #15

A Vigadó téri stúdióban, Zámbó Jimmyvel a háttérben Csepelyi Adrienn mesél új tájszólásról, stigmákról, hazatérésről. Flair podcast, hallgassátok!

...

Skandináv krimik, királyi „fun factek” és klasszikusok – Tekla könyvei / Flair #14

Milyen út vezet a skandináv krimiktől a klasszikusok szeretetéig? Ez itt újra a Flair!