A világpremierrel egy időben jelenik meg magyarul Blake Crouch új regénye

.konyvesblog. | 2016. július 01. |

crouch_borito.jpg

A Wayward Pines szerzőjének, Blake Crouch-nak az új regénye, a Sötét anyag, a nemzetközi megjelenéssel egy időben, július 26-án jelenik meg Magyarországon is. A kötetet a Wall Street Journal még februárban az év öt legjobban várt regénye közé sorolta. Crouch Blake a Wayward Pines-trilógia után ezúttal kvantummechanikával és alternatív  világokkal feszegeti a tudományos sci-fi határait egy rá jellemző, gyors tempójú regényben.

A kötet egy fizikusprofesszor, Jason Dessen történetét meséli el, akit egyik este elrabolnak, miközben hazafelé tart a családjához. Beadnak neki valamilyen tudatmódosító szert, majd később egy alternatív világban ébred, ahol az otthona nem az, ami korábban volt, a felesége nem ismeri fel és a fia sosem született meg, ráadásul még vadásznak rá.

Kapcsolódó cikkeink:

Valami nagyon nincs rendben Wayward Pinesban

A pokol kapujában csak zsarnoki módszerekkel tartható fenn a rend és a jövő

A Wayward Pines-ból a Fox készített sorozatot, melynek egyes részeit olyan elismert rendezők jegyzik, mint M. Night Shyamalan és Antal Nimród.

Forrás: Agave

Olvass minket e-mailben is!

  • Könyves hetilap a postaládádban
  • Kézzel válogatott tartalmak
  • A legérdekesebb, legfontosabb könyves anyagok egy helyen
  • Nem spammelünk, heti 1-2 levelet küldünk.

Könyves Magazin Hírlevél

KÖNYVHÉT
...

Értelmiségi pokoljárás Péterfy Gergellyel – Dante, a digó és a pesti svihák / Flair #12

Péterfy Gergely megírta Digó című regényét egy kiégett értelmiségiről, aki megjárja a poklot. Podcast.

...

Magány, szorongás és a „mindent kipróbálni” frusztrációja – Adorjáni Panna első regényéről / Flair #11

Mihez kezd egy generáció, ha a szülőktől örökölt értékeket nem érzik magukénak? Hallgasd a Flairt!

...

A fiktív falu hóhérja – Vajna Ádám hollywoodi klisék nélkül mesél a középkorról / Flair #10

A Könyvhétnek vége, de a FLAIR podcast pörög tovább: hallgassátok meg beszélgetésünket Vajna Ádám költővel!

...

Maffia, instavilág és a brüsszeli bagett az Üveghattyúban – Beszélgetés Durica Katarinával / Flair #9

A Könyvhétnek vége, de a FLAIR podcastnak nincs: hallgassátok meg beszélgetésünket Durica Katarinával! 

...

Az olvasók megmentik a világot / Flair #8

Bezárt a Vigadó tér 18-as standja: a Flair podcastsorozat úgy fejeződik be, hogy a következő hetekben az előre felvett részekkel folytatódik. Hallgassátok meg a záróepizódot!

...

„A Könyvhét olyan, mint a falusi búcsú” – a Magvető Kiadó estjén jártunk

3528 oldalnyi friss megjelenést mutatott be a Magvető. Ott voltunk.