Te melyik irodalmi karakterrel bújsz ágyba?

.konyvesblog. | 2013. július 30. |

könyvkampány.jpg

Egy izraeli reklámügynökség a Steimatzky könyvesbolthálózattal összefogva szuper kampányba kezdett: ennek célja az olvasás és a könyvek népszerűsítése, melyek – a kampányszlogen szerint –, ha jól választja meg őket az ember, mindig társaságot nyújtanak.

A plakátokon és a televíziós hirdetésekben az esti olvasástól, lapozgatástól elálmosodva az olvasók egy ágyban alszanak könyvük főszereplőjével vagy kedvenc irodalmi karakterükkel. Már csak az a kérdés, ti melyik könyvet, melyik irodalmi karaktert vittétek legutóbb így ágyba?

Forrás: HuffPost

Olvass minket e-mailben is!

  • Könyves hetilap a postaládádban
  • Kézzel válogatott tartalmak
  • A legérdekesebb, legfontosabb könyves anyagok egy helyen
  • Nem spammelünk, heti 1-2 levelet küldünk.

Könyves Magazin Hírlevél

2025 november 15.
Budapest Music Center
Mátyás utca 8.

Első alkalommal rendezi meg nonfiction könyvfesztiválját, a Futurothecát a Könyves Magazin. 2025. november 15-én a Budapest Music Centerben fellép a brit szám- és nyelvzseni Daniel Tammet, az időtudatos norvég geológus, Reidar Müller, a dán klímapszichológus, Solveig Roepstorff és a spanyol sztár agysebész, Jesús Martín-Fernández, Orvos-Tóth Noémi és Meskó Bertalan. Az olvasás segít megérteni összetettebb kérdéseket, problémákat vagy folyamatokat, amelyek a jövőnket alakítják. A Futurotheca – A jövő könyvtára olyan témákat, szerzőket és könyveket emel a fesztivál középpontjába, amelyek megismerésével olvasóként alakíthatjuk a jövőnket.

Program

Támogatók