18 új Marvel-film és sorozat jön 2019-ig

.konyvesblog. | 2015. május 05. |

Imádod a szélesvászonra adaptált Pókembert? Robert Downey Jr.-nál jobb Vasembert el sem tudsz képzelni? Pirosbetűs ünnepként kezeled minden új Marvel-mozi bemutatóját? Akkor a következő 4 évet nagyon fogod szeretni! A Marvel ugyanis 18 új filmet és sorozatot mutat be 2019-ig, és ami még ennél is jobb, mind a 18 összefügg majd egymással. Sőt, mind a 19, ugyanis az új Daredevil-széria április 10-én már el is startolt.

2018-ban és 2019-ben érkezik a Bosszúállók: Infinity Wars első és második része, a főgonosz szerepében Thanos-szal, aki a hat drágakő segítségével próbálja elpusztítani a világot. Ezt persze a Bosszúállók sem nézik majd tétlenül.  A Time szuper infografikáján minden mindennel összefügg. Mutatjuk.

marvel.png

Olvass minket e-mailben is!

  • Könyves hetilap a postaládádban
  • Kézzel válogatott tartalmak
  • A legérdekesebb, legfontosabb könyves anyagok egy helyen
  • Nem spammelünk, heti 1-2 levelet küldünk.

Könyves Magazin Hírlevél

KÖNYVHÉT
...

Maffia, instavilág és a brüsszeli bagett az Üveghattyúban – Beszélgetés Durica Katarinával / Flair #9

A Könyvhétnek vége, de a FLAIR podcastnak nincs: hallgassátok meg beszélgetésünket Durica Katarinával! 

...

A fiktív falu hóhérja – Vajna Ádám hollywoodi klisék nélkül mesél a középkorról / Flair #10

A Könyvhétnek vége, de a FLAIR podcast pörög tovább: hallgassátok meg beszélgetésünket Vajna Ádám költővel!

...

„A Könyvhét olyan, mint a falusi búcsú” – a Magvető Kiadó estjén jártunk

3528 oldalnyi friss megjelenést mutatott be a Magvető. Ott voltunk.

...

Az olvasók megmentik a világot / Flair #8

Bezárt a Vigadó tér 18-as standja: a Flair podcastsorozat úgy fejeződik be, hogy a következő hetekben az előre felvett részekkel folytatódik. Hallgassátok meg a záróepizódot!

...

Űrverseny és hatalom a Kádár-korban / Flair #7

A 70-es évek űrversenyébe helyezett történet egy csillagász morális dilemmáin mutatja be az egyén és a hatalom viszonyát. 

...

Magány, szorongás és a „mindent kipróbálni” frusztrációja – Adorjáni Panna első regényéről / Flair #11

Mihez kezd egy generáció, ha a szülőktől örökölt értékeket nem érzik magukénak? Hallgasd a Flairt!